Instalacje LPG Stag Lublin Instalacje LPG tech lpgtech Prins Instalacje LPG Lublin Instalacje LPG lovato Instalacje LPG Auto-gaz landirenzo lublin

Napęd LPG to przede wszystkim oszczędności wynikające z tańszej eksploatacji samochodów. Gaz od wielu lat jest ponad 2x tańszy od PB95 i nic nie zapowiada, aby miało to się zmienić w bliższej lub dalszej przyszłości. Nowoczesne instalacje LPG gwarantują bezpieczeństwo, komfort, niezawodność oraz podobną moc, do tej jaką uzyskujemy w przypadku aut zasilanych benzyną 95. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że montaż instalacji LPG zwraca się więc bardzo szybko (w zależności od rocznego przebiegu). Warsztat Power Car Service w Lublinie posiada narzędzia warsztatowe oraz sprzęt do diagnostyki komputerowej niezbędne do wykonania wszelkiego rodzaju napraw, regulacji i montażu samochodowych instalacji gazowych LPG większości uznanych firm. Oprócz tego, że montujemy, specjalizujemy się również w naprawach istniejących instalacji. Posiadamy zespół doświadczonych monterów, którzy są w stanie szybko zdiagnozować przyczynę problemu oraz trwale usunąć awarię. Wykonujemy również bieżące przeglądy oraz wymianę części eksploatacyjnych np. filtrów gazu.

Jako jeden z niewielu warsztatów oferujemy instalację systemów Auto Gaz LPG do silników dużych mocy (nawet do 600KM).

JEDYNI W REGIONIE MONTUJEMY INSTALACJE GAZOWE LPG W BMW M5 i M6.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem LANDIRENZO.

Oferta instalacji auto gaz-LPG:

  • montaż instalacji gazowych lpg:
    PRINS, LANDIRENZO OMEGAS, LAVATO, AC STAG, LPGTECH,
  • serwis samochodowych instalacji gazowych,
  • przeglądy i serwis pogwarancyjny,
  • demontaż instalacji LPG,
  • doradztwo w wyborze instalacji LPG.

Cennik auto gaz-LPG:

  • sekwencyjna 4-cylindrowa od 2000zł,
  • sekwencyjna 6-cylindrowa od 3000zł,
  • inne do uzgodnienia.

Cena instalacji gazowej LPG zależy od konfiguracji i rodzaju instalacji, wielkości i typu zbiornika oraz od auta.

Gwarancja producenta do 5 lat w zależności od instalacji.

Czas profesjonalnego wykonania instalacji gazowej to 2 dni.

Nasza firma stosuje markowe instalacje gazowe LPG i filtry, które działają dłużej i wymagają mniej serwisów niż ich tańsze odpowiedniki.